“ Biz bu işi her gün yapıyoruz, siz bir kere yaptırıyorsunuz.

Duvar Çıta Ustası

906 görüntülenme

Duvar çıta ustası kesinlikle işinde uzman deneyimli ve tecrübeli olmalıdır. Çıta uygulaması yaparken mutlaka çalışma yapılacak mekanda keşif yapmak gerekir.

Duvar çıta ustası kesinlikle işinde uzman deneyimli ve tecrübeli olmalıdır. Çıta uygulaması yaparken mutlaka çalışma yapılacak mekanda keşif yapmak gerekir. Ben çıta dekorasyonu yapmadan önce müşterim ile mutlaka bir randevu üzere sözleşip çalışma yapacağım yere gidiyorum.
Burada uygulama yapmamı istedikleri duvarı mutlaka gözden geçirip bakıyorum. Olası engeller ve aksiliklere sebep olacak durumlar var mı öncesinde tespit ediyorum.Duvar Çıta Ustası
Duvarın enine ve boyuna ölçülerini aldıktan sonra müşterim ile oturup nasıl bir model istediğine dair zevkini soruyorum. Kendisinin bana beğendiğin modellere dair görsel verebileceğini varsa benimle paylaşmasını istiyorum. Eğer bir görsel elinde yoksa hayalen kağıt kalem İle çizmesini istiyorum.
Gayem burada müşterinin zevki doğrultusunda bilgiye erişmektir. Sonrasında ona göre teklif ona göre tasarım hazırlamak. Çıta uygulaması istenen duvarın resmini çekiyorum.

Duvar Çıta Ustası

Bu resimi bilgisayarıma aktararak üzerinde müşterime bir çok farklı tasarım yapıyorum. Bunların hepsini müşterime göndereyim bunlardan hangisini istediğini soruyorum. 
Müşterim benim gönderdiğim uygulamalardan belki beğenir belki beğenmez fakat kesinlikle ona ilham olur düşüncesi ile bilgi paylaşımını faydalı görüyorum. Zaten belirli bir yol aldıktan sonra proje kendiliğinden şekilleniyor.
Duvar çıta ustası mutlaka müşteriye nasıl bir çalışma yapacağını öncesinde tarif etmeli hatta bana kalırsa bir tasarım çizim ile göstermelidir.
İşin finalinde beklenmeyen durum ile karşı karşıya kalmamak adına öncesinde sorun teşkil edecek durumları ortadan kaldırmak gerekir. Hayalen sizler usta olduğunuz için aklınızda bir takım düşünceler belirebilir. Bunu karşınızdaki kişiye anlatıp aktaramıyorsanız hiçbir faydası yoktur.

Duvar Çıtalama
Bu sebeple mutlaka tasarım ve çizim çalışma ve uygulama öncesinde önemlidir. Bir çok kişi bunu yapabilecek beceri de kabiliyette değildir. Yalnız uygulama aşamasında hakikaten iyi bir ustadır. Bu bir işveren için yeterli olmaz.
Mutlaka değişen gelişen bir kafa yapısına sahip olmalısınız. Aksi taktirde yenilik karşısında eskir gidersiniz.

Ben ikinci kuşak ustayım. Babam da bu işi yapıyor. Kendisi gelenekçi bir usta olduğu için artık bir köşeye çekildi. Ben yenilikçi bir nesil olarak Her daim değişimi ve gelişen teknoloji ile yeni çıkan malzemeleri takip ediyorum.

Çünkü her şeyden haberdar olmak yeni çalışmalar ile alakalı bilgi sahibi olup müşterinin karşına öyle çıkmak fayda sağlayacaktır. Değişmeyen tek şey değişimdir diye bir söz hatırlıyorum. Yenilikçi ve modern düşünmek her zaman için kazandırır.
Sizlerde çıta uygulaması yapacaksanız mutlaka çıta ustası Olarak çalışacağınız kişiyi dikkatli seçmelisiniz.
Eka Yapı Dekorasyon
Erhan Usta Çıta Dekorasyonu

Duvar Çıtalama Ustası

BUNLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Hadımköy Çıta Uygulaması
Çıta Dekorasyonu

Çıta Dekorasyonu

Çıta dekorasyonu son zamanlarda herkes tarafından tercih edilen başlıca d...

841 görüntülenme

Çekmeköy Çıta Uygulaması

Çekmeköy Çıta Uygulaması

Çekmeköy çıta uygulaması için bir firma veya bir usta...

1082 görüntülenme

Kemerburgaz Çıta Uygulaması

Kemerburgaz Çıta Uygulaması

Kemerburgaz çıta uygulaması Son zamanlarda en çok Seçenekler içerisinde kendi...

1185 görüntülenme

Halkalı Çıta Uygulaması

Halkalı Çıta Uygulaması

Halkalı Çıta uygulaması yaparak evinizde farklı bir görüntü göz alıcı bir çal...

1072 görüntülenme