“ Biz bu işi her gün yapıyoruz, siz bir kere yaptırıyorsunuz.

Duvar Kağıdı Kenar Kalkması

Duvar kağıdı kenar kalkması neden olur sizlere bu konuda bilgi vereceğiz...

20694 görüntülenme

Duvar Kağıdı Yapıştırması

  Duvar kağıdı yapıştırması tahmin edilen kadar kolay değildir....

8888 görüntülenme

DUVAR KAĞIDI HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER

Detaylı açıklama için tıklayınız
Duvar Kağıdı Hakkında Teknik Bilgiler
Duvar kağıdı hakkında teknik bilgiler olarak bizler size bir çok konuda yardımcı olabiliriz. Bizler her müşterime yardımcı olakla bereber bizlerden yardım isteyen kişilerde yardım etmek için gayret göstermekteyiz.
Bizler duvar kağıdı ustası olarak yıllardır bu işi yapmamızdan dolayı tecrübe olarak deneyim olarak tabi ki sıradan kişilerden farklıyız.
Buna da ustalık diyoruz.
Sizlerin kendi imkânlarınız ile yapmaya kalkıştığınız ve yardım istediğiniz noktalarda bizim web sayfamızı kullanarak bir çok noktada yardım alabilirsiniz.
Ben birçok işi bilmeyen kişilere yardımcı olmak için istedikleri yardımı telefonda yapmaya çalıştım fakat bende gün içinde çalışan biri olarak işimden alakalmam nedeni ile web sayfamda böyle bir köşe oluşturdum ve yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmeye çalışıyorum.
Tabii şunu da söylemden geçemeyeceğim yapmaya çalıştığınız işi beceremezseniz buna şaşırmayın çünkü bu iş öyle bir kere yapılmakla hemen olacak bir iş değildir.
Bu işi tama manasıyla kavramak için uzunca zaman harcamak ve defalarca denemek gerekir.
Buda sizin işiniz olmadığına göre belki de bir usta bulup işi yaptırmak en doğrusu olur.
Yine de siz ben bu işi kendim yapmak istiyorum ve ya bu işin bir bütçem yok diyorsanız artık bizden yardım ve destek almalısınız.
Bunun için web sayfamızda bulunan makalelerden faydalanmanızı tavsiye ederim.
Sizler tabi bu bizim söylediklerimizden ve yazdıklarımızdan ne anlarsınız bunu bilemeyiz fakat benim ası amacım olan insanlara yardım konusunda sizlere ancak bilgi vererek yardım edebilirim.
Duvar kağıdı her yüzeye yapılan duvar kağıdı kesinlikle yüzey düzeltme malzemesi değildir.
Duvar kağıdının yapılacağı duvar zemin her nereye uygulanacak muhakkak çok düzgün olmalıdır.
Şunu unutmamak lazım ki yüzeyine kadar duvar kağıdı yapılacak yer ne kadar düzgün olursa duvar kağıdı da uygulandığında bio kadar güzel bir görüntü ortaya çıkar.
Şimdilerde birçok usta veya tembel kişiler işten anlamayan iş yapan kişiler duvar kağıdını bozuk, kırık, kabarık, çatlak gibi yerleri kapatmak için kullanıyor.
Aslında bu çok yanlış bir uygulama seçeneğidir çünkü bu zemindeki bozukluklar ya duvar kağıdının altına yine belli olur ve yan duvar kağıdını da kalkmasına sebep olur.
Bu sebeple muhakkak zemin yüzey düzeltilmelidir duvar kağıdı yapılacak yüce kesinlikle düzgün olmalıdır.
Eğri büğrü yüksek alçak yada çatlak kabarık gibi yüzeyler kesinlikle düzeltilmeli kazanmalı zımpara yapılmalı ve hatta eğer varsa muhakkak astar sürülmelidir.
Alçının üzerine duvar kağıdı yapılırsa alçı kuruduğunda kuru bir sünger misali duvar kağıdının arkasındaki tutkalı hemen emer.
Bu duvar kağıdının arkasındaki tutkal duvara iyice nüfus etmeden çabucak durmasına sebep olur bu da size ilerde duvar kağıdının kabarmasına kalkmasına sebep olur.
Tekrardan başınıza iş çıkarabilir bu sebeple muhakkak güzey düzeltilmelidir. Yüzey düzeltilme den duvar kağıdı yapmak olur mu? olur fakat muhakkak sıkıntı çıkar yandan da emin ol kesinlikle başında da söylediğim gibi duvar kağıdı düzgün yüzeyleri yapılmalıdır.
Duvar kağıdı asla hataları veya kusurları kapatmak için kullanılan bir dekorasyon malzemesi olmamalıdır kullanılırmı tabii kullanılır.
Hatta kullananlar da var bizde birçok nokta uyguluyoruz fakat bu yaptığımız çalışmaların hepsi kısa vadeli işler biz yani bizi bize bu işleri yapan müşterilerimiz kısa süreliğine de olsa çabuk çözümler bularak.
Duvar kağıdı hakkında teknik bilgiler
Duvar kağıdı hakkında teknik bilgiler
Duvar kağıdı hakkında teknik bilgil
İthal Duvar Kağıdını Nasıl Yaparım

İthal Duvar Kağıdını Nasıl Yaparım

İthal duvar kağıdını nasıl yaparım derseniz size iki şekilde anlaşılmaya...

5117 görüntülenme

İthal Duvar Kağıdı Tamiri

İthal Duvar Kağıdı Tamiri

  İthal duvar kağıdı tamiri böyle durumlar olsun istemeyiz.&nbs...

5081 görüntülenme

Duvar Kağıdı Yapıştırması

Duvar Kağıdı Yapıştırması

  Duvar kağıdı yapıştırması tahmin edilen kadar kolay değildir....

8888 görüntülenme

Duvar Kağıdı Kenar Kalkması

Duvar Kağıdı Kenar Kalkması

Duvar kağıdı kenar kalkması neden olur sizlere bu konuda bilgi vereceğiz...

20694 görüntülenme

Duvar Kağıdı Kazıma

Duvar Kağıdı Kazıma

Duvar kağıdı kazıma işi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kazım...

7147 görüntülenme