“ Biz bu işi her gün yapıyoruz, siz bir kere yaptırıyorsunuz.

Cevizlibağ Duvar Kağıdı Ustası

8667 görüntülenme

Erhan Usta 0532 274 72 Cevizlibağ duvar kağıdı ustası bu bölgeden biz gelen taleplerin hemen hemen %70 Taş desenli duvar kağıtlarıdır. Son zamanlarda bize gelen isteler genelde tv duvar, yatak odasında yatak başı,

cevizlibag duvar kagidi ustasi
Erhan Usta 0532 274 72 Cevizlibağ duvar kağıdı ustası bu bölgeden biz gelen taleplerin hemen hemen %70 Taş desenli duvar kağıtlarıdır. Son zamanlarda bize gelen isteler genelde tv duvar, yatak odasında yatak başı, çocuk odasında bir duvar ve ya girişte koridorda bir duvar yapıp fon çalışması yapıyoruz. 3D taş desenleri en çok tercih edilen modellerdendir. 
Tasarımın ve hayal gücünün sınırı yoktur.
Lakin fikirler ile farklı kombinler yaparak olanın dışına çıkabilirsiniz. 
Sizler kağıt konusunda kararsızlık çekiyorsanız etrafınızdan yardım isteyebilirsiniz duvar kağıdı aşamasında seçim yapmaya sıra geldiğinde, iyi düşünmeli ve karara vermelisiniz. 
Duvar kağıdından ne kadar verim beklediğini ne kadar ömür bekledin ize kara vermelisiniz ve beklediğinizi istediğinizi bilerek hareket etmelisiniz. 
Bizim tavsiyemiz duvar kağıdı usta eller tarafından yapılmalıdır. 
Paranızı doğru seçimlere harcamalısınız, uygulamayı güvendiğiniz ustanıza ve güvendiğiniz bir kağıt markasının malzemeleri ile yaptırmalısınız. 
Yaratıcılığın işlediği işlerin en başında gelir tasarım ve dekorasyon işi ve bu işler arasında en ön noktalarda boya ve duvar kağıdı yer alır. 
Evde köklü bir değişime gidiyorsanız parkelerinizi de yenileyecekseniz duvar kağıdı uygulandıktan sonra laminat ve lamine parke yapılması şartı ile yapılabilir.
Takılacak süpürgelikler içinde parkeler duvar kağıdından sonradan yapılması uygun olacak işlemdir. 
Parkeler yapılıp ve süpürgelikler takıldıktan sonra duvar kağıdı yapılma aşamasına geçilir yapılmış olan yapıştırıcıyı duvara ve duvar kağıdına uygulayın. 
Duvar kağıdı ustası çalışması ve uygulaması bittikten sonra yapıştırıcının kuruması için en az 12 saat gibi bir süre beklemelisiniz.
Bazı gittiğimiz işlerde önce duvarlarda sorun olup olmadığını tespit ediyoruz bazı duvarlarda mantolama yaptık.
Sorunlu duvarlar için mantolama kesin çözümdür. iç cephe mantolaması bittiğinde duvarınızda eskiden oluşan sorunların hepsinden kurtulmuş olursunuz duvar kağıdı ustası rahatlıkla yapabilir duvar kağıdını. 
Bu çalışmalardan sonra duvarda nem, rutubet, kırık, dökük gider yerine tertemiz bir duvar gelir. 
İşinizi yapan usta ehil olması duvarı ve işin kullanma sürenizi uzatır. İş öncesinde malzemeleriniz eksiksiz bir şekilde temin edilmelidir. 
Bu işleri yapmadan önce size de gerekli malzemeler lazım olacak bu liste şöyledir, ince fırça, rulo, boya fırçası, boya gibi malzemelere ihtiyacınız olacaktır.
duvar kagidi ustasi cevizlibag
 
İKİTELLİ DUVAR KAĞIDI USTASI
ULUS DUVAR KAĞIDI USTASI
Duvar Kağıdı Sökülürmü

Duvar Kağıdı Sökülürmü

Duvar kağıdı sökülürmü istemeniz durumunda bizler tarafından yönlendirec...

4870 görüntülenme

İthal Duvar Kağıdı Ustası Yenibosna

İthal Duvar Kağıdı Ustası Yenibosna

İthal Duvar Kağıdı Ustası Yenibosna sizin bilginiz dahili...

8250 görüntülenme

Duvar Kağıdı Silinirmi

Duvar Kağıdı Silinirmi

Duvar Kağıdı Silinirmi, Sizlere ait iç mekanlarda yaptırdığınız duv...

5869 görüntülenme

İthal Duvar Kağıdı Ustası Üsküdar

İthal Duvar Kağıdı Ustası Üsküdar

İthal Duvar Kağıdı Ustası Üsküdar ile duvarlarınız çok daha ye...

8954 görüntülenme