“ Biz bu işi her gün yapıyoruz, siz bir kere yaptırıyorsunuz.

Çıta Dekorasyonu

2769 görüntülenme

Çıta dekorasyonu son zamanlarda herkes tarafından tercih edilen başlıca dekorasyon seçenekleri arasındadır. Özellikle mimarlar hemen hemen her projesinde bu uygulamaya yer verir.

Çıta dekorasyonu son zamanlarda herkes tarafından tercih edilen başlıca dekorasyon seçenekleri arasındadır. Özellikle mimarlar hemen hemen her projesinde bu uygulamaya yer verir. Sizlerde evinizde veya iş yerinizde de mutlaka bu çalışmaya yer vermelisiniz.
Çıta uygulaması hakikaten yapıldığında muazzam ve etkileyici bir görüntü ortaya çıkarıyor. Aynı zamanda kurulum yaparken istediğiniz şekilde çalışmaya yön verebiliyorsunuz.Çıta dekorasyonu
Dilerseniz avangart bir çıta uygulaması, dilerseniz spor bir çıta uygulaması yapabiliyorsunuz. Çıta uygulaması yapıldıktan sonra eğer duvardan farklı bir renkte çıka nasıl boyarsanız avangart bir görüntü ortaya çıkıyor.

Yapılan çıta çalışması göz tırmalayan bir şekilde kendini çok belli ediyor. Yani burada yapılan uygulama farklı şekilde boyanınca daha bariz belli oluyor. Eğer ki daha spor bir görüntü olsun istiyorsanız yaptığınız çıta uygulamasını duvarınız ile aynı renkte yapmalısınız.
Böylelikle yapılan çıta çalışması çok renkli olduğu için spor bir görüntü sergiliyor. Bu uygulamalar içerisinde benim en çok sevdiğim ve zevkim doğrultusunda tercih ettiğim çıtanın duvar ile aynı renkte boyanmasıdır. Tabii ki zevk göreceli bir şeydir.

Çıta dekorasyonu

Herkes farklı boy atabilir. Herkes farklı hayal edebilir. Dediğim gibi bu göreceli bir şeydir ve zevk kişiden kişiye değişir. Belki de şimdilerde benim zevkim böyledir. Kim bilir belki de ilerleyen zamanda tamamen farklı bir zevke dönüşebilir isteklerim. 
Örneğin önceden Türk sanat müziğini hiç sevmezdim. Özellikle zeki Müren’in söylediği hiçbir şarkıya tahammül edemezdim. Şimdilerde ise en sevdiğim sanatçı desem Mübalağa etmiş olmam. Zevk dönem dönem kişinin yaşı ile alakalıdır değişkenlik gösterebiliyor.

Bahçeşehir Çıta Ustası
Sizlerde çıta dekorasyonu yaparken bence o dönemki zevkinize göre hareket edin. Sonradan defalarca farklı farklı renkte boyama şansınız var. Dilerseniz renkte boyayın sonrasında çıtayı farklı renge çevirebilirsiniz. Tatlı renge çevirdiniz ve hoşunuza gitmedi mi?
Bu sefer yine renkte değişikliğe gidebilirsiniz. Kullandığımız poliüretan çitalar bu yanabilme kabiliyetine ve özelliğine sahip olduğu için üzerinde çalışmak adına sınır yoktur.


Sadece çıta uygulaması yaparken tasarım Çok önemlidir. Doğru uygulamayı bulmak adına mutlaka birkaç ayrı tasarım yapılmalıdır. Ben çıta ustası olarak birçok farklı şekilde duvarı tasarım yapıyorum.
Eka Yapı Dekorasyon
Erhan Usta Duvar Çıtalama

Duvar Çıta Ustası

BUNLAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Hadımköy Çıta Uygulaması
Kartal Çıta Uygulaması

Kartal Çıta Uygulaması

Kartal çıta uygulaması yaptırmak isterseniz sizlere bir telefon kadar yakınız...

3716 görüntülenme

Kadıköy Çıta Uygulaması

Kadıköy Çıta Uygulaması

Kadıköy çıta uygulaması ve dekorasyon çalışmaları hakkında bizler sizlerle ça...

2346 görüntülenme

Çekmeköy Çıta Uygulaması

Çekmeköy Çıta Uygulaması

Çekmeköy çıta uygulaması için bir firma veya bir usta...

2065 görüntülenme

Bakırköy Çıta Uygulaması

Bakırköy Çıta Uygulaması

Bakırköy çıta uygulaması üzerine çalışmalar yaparak burada gerek mimar gereks...

1888 görüntülenme