“ Biz bu işi her gün yapıyoruz, siz bir kere yaptırıyorsunuz.

Fayansa Duvar Kağıdı Yapışırmı

Fayansa duvar kağıdı yapışırmı fayans üstüne duvar kağıdı yapmak son zamanlarda bütün müşterilerimizin bizden talep ettiği bir durumdur. Fakat bizi arayan her müşterimize bu işin yapılabileceğini lakin sağlıklı uzun ömürlü bir iş olmayacağını sakıncalarını risklerini tehlikelerini söylüyoruz.
İşi yaptıktan sonra işe garanti vermeyeceğimizi söylüyoruz.
Sebebi ise şudur ki duvar kağıdı uygulaması yapıldıktan sonra fayans kaç adet varsa birleşim yerleri derzler çukurlar kuruduktan sonra belli olur diyoruz.
Duvar kağıdı ustası, kağıdı duvara yapışması tamamlanınca kuruma tam manasıyla gerçekleşince tamamen nüfus ettiğinde kaç adet fayans varsa hepsi belli oluyor.
Hatta bazı noktalarda duvar kağıdı tesadüfen derzlerim birleşme noktasında denk geldiğinde kağıtların uçları sıfıra sıfır yapışmayı bir kısmı havada kalabilir.
Bu sebepten dolayı içlik namına kötü bir görüntü oluşuyor veya fayansın cam bir yüzeyden olduğu için duvar kağıdı tutkalı iyice içine işleyip nüfus edip tutunamıyor.
Bu da kısa zamanda duvar kağıdını kapanmasına sebep oluyor. 
Fayans üstüne duvar kağıdı yapılması için farklı esas yapılması gereken bir işlem var.
Fakat bu iş ömürlük ve sapasağlam bir iş olduğundan dolayı maliyetli oluyor.
Şunu söylemeliyim ki bu maliyetli işten kaçındığınız vakit ortaya iş ve işçilik olarak size tekrar sorun çıkartacak biri çıkacaktır.
Kiracıysanız kısa vadede böyle çözümleri düşünebilirsiniz.
Ev sahibi siz iseniz ve güzel bir iş istiyorsanız muhakkak boyacı ustası ile çalışıp alçı sıvalı bir yüzey üzerine duvar kağıdı yapılmalı fayansın üzerine sürülecek bir astar ile üzerine çekilecek alçı üzerine yapılacak.
duvar kağıdı kusursuz bir güzellik çok çok uzun süreler hizmet edecek verdiğiniz paraya değecek bir çalışma olacaktır.
Bizler yılların verdiği tecrübe ile sizlerin sorunlarına uzman kişiler olarak cevap veririz.
Yapmanız gerek nasıl olursa olsun sorununuzu bizim ile paylaşın.
Bütün sorunlarınızı cevaplayalım.
Sayfamızın soru soru bölümüne aklınıza gelen her türlü sorunuzu sorabilirsiniz.