“ Biz bu işi her gün yapıyoruz, siz bir kere yaptırıyorsunuz.

Tavan Boyası Nasıl Yapılır

Tavan Boyası Nasıl Yapılır? Tavan boyası yaparken ambalaj yapma yerleri kapatmak gerekli işlem yaparken tavan boyası yaparken boya işlemi yaparken muhakkak yerleri kapatmak gereklidir.
Hiçbir şekilde hiçbir boyacı yok ki hiçbir boya yok ki boya uygulaması yapılırken yere damlaması bu noktada boyanın cinsi şekli uygulayan kişinin maharetinin hiçbirinin önemi yoktur.
Çünkü boya rulo gibi sürüldüğü için merdane şeklinde olduğu için buna kesinlikle döndüğünde tur attığında boyalar küçük küçük küçük küçük sıçrar.
Bunun gibi problemlerle karşılaşmamak için sizin yapmanız gereken benim bir boyacı ustası olarak size tavsiyem yerleri kapatmanız.
Eşyaları kapatmanız bunlar için çok büyük paralar harcamanıza gerek yok artık.
Yeni nesil malzemeler var bu malzemelerin içerisinde nalbura gittiğinizde pratik örtü adı altında satılan ince küçük poşetler var bu poşetlerden alarak eşyalarınızın üstünü tamamen kapatabilirsiniz.
Eşyaların üstünü kapattıktan sonra yerleri de kapatabilirsiniz.
Bu kapatma işlemi tamamen gerçekleştikten sonra boyanır tavana sürecek şekilde incelterek hazırlayıp o sonra aldığınız rulo ile tavanı boyanması uygulayabilirsiniz.
Sizler tavanı boyar iken yere düşen damlalar eşyaların üstüne gelen damlalardan hiçbir şekilde korkmanıza lüzum yok.
Çünkü sizden gerekli tedbirleri alarak tavanı boyarken boya damlamalarına karşı eşyalarınızı değerlenecek muhafaza ettiğini zaten çünkü eğer yerleri kapatmak eşyaları kapatma sanız boyanın başında da söylediğim gibi damlama gibi sıçrama gibi bir durumu asla yok.
Biz yıllarımızı verdiğimiz bu sektörde boya işlemi yaparken hala yerleri ve eşyaları kapatıyoruz.
Sebebi ise kesinlikle yerlerin ve eşyaların üstüne boya sıçramasıdır.
Bundan korktuğumuz ve kaygı ettiğimiz için mutlaka ama mutlaka her türlü boya işlemi esnasında ambalaj işlemini yapıp hiçbir şekilde ihmal etmiyoruz.
Duvar kağıdı ustası eğer duvar larınızda kaplama yapacaksa tavan boyası tamamlanıca yapmalıdır.
Bizler yılların verdiği tecrübe ile sizlerin sorunlarına uzman kişiler olarak cevap veririz.
Yapmanız gerek nasıl olursa olsun sorununuzu bizim ile paylaşın.
Bütün sorunlarınızı cevaplayalım.
Sayfamızın soru soru bölümüne aklınıza gelen her türlü sorunuzu sorabilirsiniz.