BOYACI USTASI

Alçı Boyacı Ustası Ataköy

Alçı Boyacı Ustası Ataköy ile eviniz tamamen size özel olacaktır. Özel bir tasarım yaratarak istediğiniz ev görüntüsüne kavuşacaksınız. Eviniz hayallerinizdekiyle birebir aynı olacak ve artık evinizde vakit geçirmekten sıkılm

Alçı Boyacı Ustası Ataköy
Alçı Boyacı Ustası Ataköy ile eviniz tamamen size özel olacaktır. Özel bir tasarım yaratarak istediğiniz ev görüntüsüne kavuşacaksınız. Eviniz hayallerinizdekiyle birebir aynı olacak ve artık evinizde vakit geçirmekten sıkılmayacaksınız.
Sizler farklı bir tasarım ile evinizi düzenlemek istiyorsanız bunu bizler çok kısa bir süre içerisinde uygun fiyatlara sahip olmanızı sağlayacağız.
Boyacı İşini yaparken en önemli noktalardan biri, çalışma esnasında priz, dolap gibi sökülesi gereken, yer değişmesi olasılık olarak değerlendirilmeli ve bunu hesaplayarak çalışma yapılmalı ve mutlaka dolap çekilip arkası boyanmalıdır.
Boyacı işini yapamadan önce mutlaka sizler ev sahibi olarak muhakkak hazırlık yapmalısınız.
Bu hazırlıklar için kendinizce yapmanız gerekenler kırılacak eşyalarınızı kendinizi rahat hissedecek şekilde yerleştirin.
Sizin bu gibi hassas eşyaları yerleştirmeniz bizim gibi bütün boyacı ustasının işine gelir.
Bu hazırlık sizin açınızdan da önemlidir boyacının çekmek istemediği dolap gibi ağır eşyaların içini boşaltırsanız çekilmesi de kolay olur.
Boyacı böyle hafif şeyleri çekmekten kaçınmaz fakat ağır eşyaları çekmekten kaçınır bunun başka sebeplerinden biride çekerken oluşacak sorunlar.
Bazı dolaplar kullanılan malzemesinden dolayı ve ya montajda kullanılan malzemelerden dolayı çekerken kopmalar, kırılmalar ve hatta yerin çizilmesine sebep oluyor.
Dolap ne kadar hafif olursa o kadar iş kolay ve aksiliklerden uzak bir çalışma olur.
Boyacı ustası olarak bizler bu riskleri düşünerek ev sahibine her riski söylüyoruz ve bu noktadan sonra sorumluluk kabul etmiyoruz.
Sizler bu aksilikleri hesaplayarak boyacı ustasına yardımcı olabilir ve keniniz hazırlık yapabilirsiniz.
Bu dediğim gibi dolapları boşaltmak ve kırılacak eşyalarınızı kendizize göre yerleştirmek en doğru çalışmadır.
Ataköy duvar kağıdı ustası bütün hayallerinizi gerçekleştirecektir.
Boyacı Ustası Ataköy
 
 

EKA YAPI DEKORASYON

DUVAR KAĞIDI USTASI

  • boyacı ustası
  • duvar kağıdı ustası
  • stropiyer ustası
  • amerikan panel kapı boyası
  • montalama ustası
Adınız Soyadınız :
Mail :
Yorumunuz :

SORU SOR

Tüm merak ettiklerinizi bize sorarak en sağlıklı şekilde öğrenebilirsiniz.

Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
E-Mail Adresiniz :
Konu :