SORU - CEVAP

SORU SOR
SORUNLARINIZI BİZE YAZIN, CEVAPLAYALIM

Demir Hangi Boya İle Boyanır

Demir Hangi Boya İle Boyanır
Demir Hangi Boya İle Boyanır? Demir Boyası Soru aslında. Balkon demiri yağlı boyamı plastik boya ileri boyanır. Cevap için teşekkürler.  
Cevap; Balkon demirlerini boyamak için sormuş olduğunuz soruya cevaben şunu söylemeliyim size.
Kesinlikle gün ışığına herhangi bir hava koşulu da yağmurun suya karşı dayanıklı olan böyle bir yüzeyler için yapılabilecek en iyi boya yağlı boyadır.
Yağlı boya yapmazsanız diğer su bazlı boya su içerikli boyalar kısa zamanda sizlere sorun çıkarıp yapmış olduğunuz yerden kalkıp dökülecektir veyahut en kısa zamanda yok olacaktır.
Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için yaptığınız çalışmanın verdiğiniz emeğin karşılığını alabilmek için benim size tavsiyem bu tür yüzeyler için mutlaka yağlı boya yani tiner bazlı boya kullanmanızdır.
Bu iş için size tavsiye edeceğim bir diğer husus ise gün ışığına ve yağmura karşı dayanıklı bir malzeme tercihi etmenizdir.
Bunun için yağlı boya alırken de parlak boya almalısınız.
Dış mekanlarda demir gibi yüzeyleri bizler parlak boya sürüm yapıyoruz.
Diğer yağlı boya türleri de olur mat boya veya yarın mat boya fakat bunlar kısa zamanda deforme olup kirlenecek veya yeni yapmanıza rağmen üzerinden yıllar geçmiş bir çalışma gibi duracaktır.
Benim boyacı ustası olarak size tavsiyem parlak boya kullanırsanız gün ışığına ve diğer hava koşullarına dayanır uzun süreler yeni gibi görünüyor.

EKA YAPI DEKORASYON

DUVAR KAĞIDI USTASI

  • boyacı ustası
  • duvar kağıdı ustası
  • stropiyer ustası
  • amerikan panel kapı boyası
  • montalama ustası
Adınız Soyadınız :
Mail :
Yorumunuz :

SORU SOR

Tüm merak ettiklerinizi bize sorarak en sağlıklı şekilde öğrenebilirsiniz.

Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
E-Mail Adresiniz :
Konu :