SORU - CEVAP

SORU SOR
SORUNLARINIZI BİZE YAZIN, CEVAPLAYALIM

Duvar Kağıdı Çatlan Kapatırmı

Duvar Kağıdı Çatlan Kapatırmı
Duvar kağıdı Çatlan kapatırmı bir duvar kağıdı ustası olarak bizim en sorun mu sıkıntı çektiğimiz durumlardan bir tanesi yüze ile alakalı problemlerdir.
Bir çok işveren profesyonel anlamda bizlerden bir uygulama beklemiyor ise mutlaka duvar kağıdını yüzeydeki sorumlu çatlak pis kırık dökük yüzeyi kapatmak adına kullanıyor.
Buda duvar kağıt ustası olarak bizleri gerek uygulama esnasında gerekse işin finalinde ortaya çıkan iş noktasında sıkıntı ya sevk ediyor.
Şimdi bizler usta olarak yüze ne kadar düzgün ve problemsiz ise işimizde o kadar güzel ve çalışırken de bir o kadar zevk alıyoruz.
Gittiğimiz işlerin çoğunda yüze ile alakalı SORUNLAR yaşıyoruz.
Ama bir mimar mühendis veyahut güzel iş arzu eden bir iş sahibi ile çalışmak bizim için ayrıca keyifli ve zevk verici oluyor.
Duvardaki çatlakları kırıp dökük ve benzeri gibi sorunlu yüzeylerin üzerine duvar kağıdı yapılır mı sorusunun cevabı her ne kadar istemesem de maalesef yapılır.
Çünkü biz buna yapılmaz desek te uygulama yaptıracak kişileriz yüzeyi kapatmak adına bu işi tercih etmiş oluyorlar.
Ama işin başında iken bizler veya profesyonel bir duvar kağıdı ustası finalde çıkacak işi mutlaka işverene söylemeli izah etmelidir.
Böyle sorunlu bir yüzeye yapılacak iş kesin problem ve iyi bir iş çıkarmazsın. İşveren sonunda çıkacak işi razı olmazsa biz duvar kağıdı ustalarına da uygulamak düşer.
Sonrasında oluşacak problemler için hiçbir şekilde de sorumluluk kabul etmeyiz.

EKA YAPI DEKORASYON

DUVAR KAĞIDI USTASI

  • boyacı ustası
  • duvar kağıdı ustası
  • stropiyer ustası
  • amerikan panel kapı boyası
  • montalama ustası
Adınız Soyadınız :
Mail :
Yorumunuz :

SORU SOR

Tüm merak ettiklerinizi bize sorarak en sağlıklı şekilde öğrenebilirsiniz.

Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
E-Mail Adresiniz :
Konu :