BOYACI USTASI

KARTAL BOYACI USTASI

Kartal Boyacı Ustası Firmamız EKA Yapı Dekorasyon boya yapmak basit bir olay gibi görünse de gerçekten ustalık ister. Bu Ustalık ise düz zemine fırça sürmekte değil ulaşılamayacak yerlere ulaşmak

Kartal Boyacı UstasıKartal Boyacı Ustası Firmamız EKA Yapı Dekorasyon boya yapmak basit bir olay gibi görünse de gerçekten ustalık ister. Bu Ustalık ise düz zemine fırça sürmekte değil ulaşılamayacak yerlere ulaşmak, boya yaparken etrafa damlatmamak vs gibi.
Daire boyama işi kişinin kendi tarz ve hayallerini renklerle duvarlara yansıtmasıdır.
Kimi zaman tek renk ağırlıklı çalıştığımız evler, kimi zaman ise her odada farklı renklerdir.
Bunun sebebi her oda da farklı bir ambiyans oluşturmak isteyen müşteriler, çocuk odasında farklı renk isteyenler veya tek renk olsun ve çabuk kirlenmesin diyenler.
Bu durumda profesyonel eksper dediğimiz ücretsiz keşif sorumlusu ilk keşif esnasında müşterinin neler beklediğini, neler yapılması gerektiğini ve en son olarak neler yapılırsa daha şık görünür diye tavsiyelerde bulunur.
Biz devamlı müşterilerimizle sağlama yaparak çalışırız çünkü işi direk olarak yapıp sonrasında ise işte buyurun dediğimizde, müşteri ben bu şekilde ya da bu renkte istememiştim diyebiliyor.
Özellikle renk konusunda müşteri ben bu tonu dememiştim yada bu benim istediğim renk tonuna yakın ama o değil gibi.
Bu yüzden ilk esnada 3D boya Katalogumuzdan renk seçtiriyor.
Onu boyama işlemine başlamadan bir duvara 30cm kadar uyguluyor ve müşteriye katalog rengini birde duvarda onaylatıyoruz.
Sonrasında ise işinde profesyonel olan ustalarımız müşterimizin istemiş olduğu işi en iyi, en hızlı ve en temiz şekilde yapıyor ve müşterimize teslim ediyoruz.  
 

EKA YAPI DEKORASYON

DUVAR KAĞIDI USTASI

  • boyacı ustası
  • duvar kağıdı ustası
  • stropiyer ustası
  • amerikan panel kapı boyası
  • montalama ustası
Adınız Soyadınız :
Mail :
Yorumunuz :

SORU SOR

Tüm merak ettiklerinizi bize sorarak en sağlıklı şekilde öğrenebilirsiniz.

Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
E-Mail Adresiniz :
Konu :