SORU - CEVAP

SORU SOR
SORUNLARINIZI BİZE YAZIN, CEVAPLAYALIM

Stropiyer Perdelik Nasıl Yapılır

Stropiyer Perdelik Nasıl Yapılır
Stropiyer Perdelik Nasıl Yapılır? Bir zamanlar alçıdan yapılan kartonpiyer artık her şey gibi kendisini değiştirdi geliştirdi.Stropiyer ustası olarak bu durumdan çok memnunuz.
Yapı sektöründe yerini tekrardan aldı.
Bizler Stropiyer ustası olarak Önceden alçı ile yapmış olduğumuz kartonpiyerli şimdi Stropiyer ile çok daha kolay ve daha az pislik çıkararak evde moloz temizlik işleri çıkarmadan yapabiliyoruz.
Bu işler çok zahmetli ve kesinlikle çok yorucu bir işte bizler özellikle inşaat olup kartonpiyer yapmak asla istemezdik.
Başka çaremiz olmadığı için ve bu bizim geçim kaynağımız ve ustalığımız olduğundan çaresiz yapıyorduk.
İşin içerisinde çalışırken çalıştığımız mekânda ister istemez çıkan pislik toz ve molozlar işverenin huzursuz ediyor ve hiç hayal etmediğim temizlik işleri çıktı diye bizlere sitem ediyordu.
Çok şükür artık o devir geride kaldı gelişen teknoloji ile yapı sektöründe ki birçok malzeme yenilendi ve bunlardan bir tane Bizlerde bu değişimin bu gelişimin yakından takip edip işlerimizde uyguluyoruz.
Şimdilerde birçok kişi kiracı olarak kullandığı değillerdi kartonpiyer olmadığı için perdeliklerin noktalarda perdeyi veya kornişi izlemek için buraları maliyeti ucuz aynı zamanda çabuk bir işlem yapmak istiyorlar.
Bu noktada bizleri ulaşarak Stropiyer uygulaması yaptırıyorlar.
Bizlerde son derece memnunuz bu işlerin çünkü çalışma sonrasında eve dahil hiçbir pislik çıkarmadan temizlik işi çıkarmadan kısa zamanda işimizi tamamlayıp işvereni bize teslim ediyoruz.
İşin finalinde müşterimiz yapılan işten memnun yapılan temiz çalışmadan memnun bir vaziyette işimizi neticelendir yiyoruz.
Dediğim gibi önceleri böyle bir çalışma kesinlikle kaçtığımız kaçındığımız bir çalışmaydı ne kadar tercih etme sekte yapmak zorunda kalıyorduk ama şimdilerde artık kolay bir çalışma haline geldi.

EKA YAPI DEKORASYON

DUVAR KAĞIDI USTASI

  • boyacı ustası
  • duvar kağıdı ustası
  • stropiyer ustası
  • amerikan panel kapı boyası
  • montalama ustası
Adınız Soyadınız :
Mail :
Yorumunuz :

SORU SOR

Tüm merak ettiklerinizi bize sorarak en sağlıklı şekilde öğrenebilirsiniz.

Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
E-Mail Adresiniz :
Konu :