BOYACI USTASI

BAŞAKŞEHİR BOYACI USTASI

Başakşehir Boyacı ustası sektöründe firmamız EKA YAPI Dekorasyon olarak hizmet ağımıza bu bölgeyi de kattık. Kültür, sanat ve şıklığın buluştuğu, gençlerin dinamizminin hareketinin bir parçasını içinde barındıran elit ve üst

Başakşehir Boyacı ustası Başakşehir Boyacı ustası sektöründe firmamız EKA YAPI Dekorasyon olarak hizmet ağımıza bu bölgeyi de kattık. Kültür, sanat ve şıklığın buluştuğu, gençlerin dinamizminin hareketinin bir parçasını içinde barındıran elit ve üst düzey zevklerin yaşandığı İstanbul’un gözde semtlerinden Başakşehir de bulunan Boyacı Ustası içinde yorulduğu tüm bu şartların imkânını siz müşterilerine sunmaktadır. 
Firmamız deneyimli ustaları ile evinizin tüm tadilat ve tamirat işlerinde size fırsatlar sunarken, tasarım, boya, duvar kağıdı gibi seçenekleriyle İstanbul’un eşsizliğini evlerinize taşımayı görev edinmiştir. 
Temiz ve titiz çalışmalarıyla en kısa süre de işlerini tamamlamayı amaç edinmiş olan EKA Yapı Dekorasyon size en iyi şekilde hizmet vermektedir. 
Ev sahiplerinin en çok şikâyetçi olduğu konulardan biri de ustaların ev içerisinde özensiz ve kirli çalışmalarıdır. 
Sağa sola bulaştırılmış, dökülmüş boyalar ev sahiplerini uğraştırmakta ve kızdırmaktadır. 
Profesyonel ustalarımız çalışmaların da oldukça temiz ve titiz hareket etmektedir. 
Başakşehir bölgesinde Duvar Kağıdı Ustası olarak da hizmet vermekteyiz.
Firmamız ile çalıştığınız sürece yaptığımız işlerde ne kadar başarılı, özenli, temiz, güvenilir ve işinde son derece disiplinli olduğumuzu sizlerde göreceksiniz.
Ev sahibinin seçtiği duvar kağıtlarını, yanlış malzemelerle yanlış mekanlarda kullanmak son derece hatalıdır. 
Bildiğiniz gibi duvar kağıdını banyo, mutfak gibi nemin çok olduğu, kimyasallar ile temizliğin çok yapıldığı mekanlarda da kullanabilirsiniz ancak doğru şekilde uygulanmış ise. 
Fakat siz bu konu da uzman değilsiniz o halde nereden bileceksiniz? 
Tabi ki bu konuda size yardımcı olacak, rehberlik edecek olan Uzman Boyacısının başarılı, becerikli ve bilgili profesyonel ustalarıdır. 
Başakşehir Boyacı her konu da ihtiyacınız olduğu her an sizin yanınızda olmak için hazırdır. 
Yapılan ve memnuniyet oluşturan her iş Boyacının gurur kaynağıdır. 
Hiçbir çıkar için mevcut bulunduğu mevkide ihanet etmeyecek ustalardan seçilmiş kadromuz için firmamız size ismini kefil gösterebilir. 
Hiç tereddütsüz evinizi emanet edebileceğiniz ve sonucundaki memnuniyetiniz için güvenebileceğiniz tek adres Eka Yapı Dekorasyondur.
İşin sonunda baktıklarında ustanın yaptığını beğenmez fırçalarlar ariyetten başlarına daha büyük sorun açan ustaya bir postada oradan gelir. Usta yaptığı işin beğenilmemesinden dolayı üzgündür. 
Duyduğu pişmanlıkla ve işi ona bırakmalarının hiç bir şeye karışmadıklarının kızgınlığıyla hatasını telafi etmek ister. 
Alçı şekilleri, çeşit çeşit avizeler, bunlara uygun mobilyalar ile hoş bir hava yaratabilirsiniz. Alçıya gömme spot lambaları, ufak detaylar dekorun en can alıcı noktalarıdır. Tüm bu işlemleri iç mimarınız ile kafa kafaya vererek yapmanız sizi bir adım ileriye götürecek bir davranış olur. Duvarınızın iç kısımlarına gömmeli bölümler ve oda ebatlarına uygun eşyalarınız ile daha geniş bir odaymış gibi kullanabilirsiniz. 
Oda boyasına eşya rengine göre kullandığınız aksesuarlar ile şıklığın doruğuna ulaşabilirsiniz. 
Kötü duran kirişlerinizi değerlendirebilirsiniz.
Başakşehir Boyacı ustası
 

EKA YAPI DEKORASYON

DUVAR KAĞIDI USTASI

  • boyacı ustası
  • duvar kağıdı ustası
  • stropiyer ustası
  • amerikan panel kapı boyası
  • montalama ustası
Adınız Soyadınız :
Mail :
Yorumunuz :

SORU SOR

Tüm merak ettiklerinizi bize sorarak en sağlıklı şekilde öğrenebilirsiniz.

Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
E-Mail Adresiniz :
Konu :