BOYACI USTASI

ESENLER BOYACI USTASI

İstanbul’un Esenler Boyacı Ustası ihtiyacını firma olarak istanbulun bu semtinde oturup evinizi boyatmak için boyacı mı arıyorsunuz? Ya da bir kefenin işletmesini yeni aldınız ve dekorasyonunda değişiklikler mi yapmak istiyo

Esenler Boyacı Ustasıİstanbul’un Esenler Boyacı Ustası  ihtiyacını firma olarak istanbulun bu semtinde oturup evinizi boyatmak için boyacı mı arıyorsunuz? Ya da bir kefenin işletmesini yeni aldınız ve dekorasyonunda değişiklikler mi yapmak istiyorsunuz? 
EKA Yapı Dekorasyon hem evinizi hem kefenizi ya da değiştirmek istediğiniz neresi var ise orayı sizin zevkinize uygun olarak tasarlamak için vardır. 
Boya seçimlerini bej ve şampanya sarısı renklerinde kullanan genç arkadaşımız duvar kağıdı döşemelerinde çiçek bahçesi desenini tercih ederek kafesine hem cıvıl cıvıl hem de huzurlu bir hava katmayı tercih etti. 
Tavanlarında alçı ışık kullandığımız kafe işimiz bittiğinde hem bizim yüzümüzde hem de genç arkadaşımızın yüzünde huzurlu bir gülümseme bıraktı. 
Sizin gülümseniz bizim referansımızdır, EKA Yapı Dekorasyon olarak bizler yıllardır bunu kendimize ilke edindik.  
Profesyonel boyacıları ve profesyonel duvar kağıdı ustaları ile hem kaliteli hem de hesaplı bir hizmet sunan EKA Yapı Dekorasyon sizin sadece bir telefon kadar uzağınızda. 
Esenler bölgesinde boyacı ustası olarak sizlere hizmet vermekten çok memnun oluruz. 
Böyle işlerinizde bizleri tercih etmeniz işinizi garanti altına almanız demektir.
Esenlerde kefenin işletmesini yeni devralmış genç bir arkadaşımız tesadüf eseri bizim firmamıza geldi. 
Kafesi güneş alan bir mevkide küçük, şirin bir mekan idi. 
Bazı duvarlarını boya bazı duvarlarını ise duvar kağıdı döşemeli isteyen genç arkadaşımız zevkini daha önceden sipariş vermiş olduğu masa ve sandalyelerine göre seçti. 
Masa ve sandalyeleri vişne çürüğü renginde kullanan genç arkadaşımıza kafesinin daha ferah bir havada olması için boya ve duvar kağıdı seçimlerini açık renkte seçmesinin daha uygun olacağını söyledik; çünkü firmamız olarak hem paranızı emek sonucu kazandığınızın farkındayız ve buna göre hareket etmekteyiz. Esenler boyacı ustası.
Esenler Boyacı Ustası
 

EKA YAPI DEKORASYON

DUVAR KAĞIDI USTASI

  • boyacı ustası
  • duvar kağıdı ustası
  • stropiyer ustası
  • amerikan panel kapı boyası
  • montalama ustası
Adınız Soyadınız :
Mail :
Yorumunuz :

SORU SOR

Tüm merak ettiklerinizi bize sorarak en sağlıklı şekilde öğrenebilirsiniz.

Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
E-Mail Adresiniz :
Konu :